6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Се доближи до бездомник и зеде пари од него – Она што следи ќе ве остави без зборови

  Бездомништво може да му се случи речиси на секој човек. За жал, многу луѓе не си имуни на оваа широко распостранета „епидемија“.

  Многумина се среќни што го немаат тој проблем во својот живот, но постојат и луѓе кои секојдневно мораат да се справуваат со таа ужасна реалност.

  Во следното видео, популарниот Јутјубер „Омар“, облечен како бездомник, се одлучил да го тестира гостопримството на луѓето кои едвај спојуваат крај со крај. Она што следи ќе ве остави без зборови.

  Погледнете го видеото…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.