6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Секоја жена во август треба да ја набави оваа билка: Привлекува љубов пари, а штити од зло

  Се носи во џеб или паричник за привлекување на богатство, а се додава во гелот за туширање за привлекување на љубовна врска и прочистување на телото од негативна енергија.

  Август е месец на женската плодност и слободно може да се каже дека е вистински период за идните мајки како заштитник на новороденчињата.

  Билка која се препорачува овој месец е босилекот.

  Освен во џеб и паричник се става и на подот како заштита о несакани духови и сили.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.