6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Секогаш става штипка за алишта во автомобилот – причината ќе ве натера и вие да го сторите истото

  Познато е дека освежувачите за автомобили  не се така евтини. За вашиот автомобил секогаш да мириса убаво послужете се со овој генијален трик.

  Во видеото во продолжение погледнетекако да направите сопствен освежувач, користејќи ги омилените масла и билки.

  На вас е само да изберете мирис кој најмногу ќе ви се допадне.

  Погледнете во видеото и веруваме дека ќе бидете воодушевени:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.