6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Седнал зад брачен пар- кога го видел ова веднаш му рекол на мажот дека таа го изневерува

  Како би се чувствувале доколку од некој странец дознаете дека вашиот партнер ве изневерува?

  Еден маж одлучил да ја разоткрие непознатата жена дека го изневерува сопругот, иако не ги познава ни двајцата.

  Ситуацијата се случила така што тој седел зад нив на натпревар. Бидејќи жената не го испуштала телофонот од рака, го интересирало и посакал да види што прави. Така открил дека таа го изневерува сопругот кој седи покрај неа.

  -„Бев денес на натппревар и видов бремена жена, која не престанува да се допишува со некој. Во пораката пишуваше: „Би сакала да сум со тебе цел ден“ и „ќе се видиме кога ќе завршам со него“. Секогаш кога мажот ќе ја прегрнеше или ќе се свртеше да и каже нешто, панично го криеше телефонот. Но, јас не можев да премолчам. Затоа му напишав кратка порака и тајно му ја дадов на крајот од натпреварот.  Човекот збунето ме гледаше. Не знам што се случувало понатаму, но се чувствува добро бидејќи го направив тоа.“- напиша момчето.

  Eве што тој му напишал: “Брате, не се познаваме, но кога ќе дојдеш дома провери го телефонот на твојата сопруга. Чувај се и се најдобро.“

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.