6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Само три недели по породувањето – докторите и откриле нешто шокантно

  Замислете ја радоста која ја чувствувате по раѓањето на првото дете. За 26 годишната Холи то и бил еден ос најубавите моменти од нејзиниот живот. Била пресреќна кога родила прекрасно девојче.

  Меѓутоа, само три недели по породувањето нејзиниот живот станал кошмар. Докторите и откриле ретка болест позната како „Guillain-Barre sindrom“ и Холи остана парализирана и не можела самостојно да дише.

  Наредните два и пол месеци ги поминала на респиратор, но не одстапувала. Знаела дека доома ја чека прекрасо мало бебе и продолжила да се бори секој ден.

  Напредувала побрзо од очекуваното, а нејзината трансформација на крајот од видеото е неверојатна!

  Погледнете го видеото:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.