6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Салма повторно застана пред олтар

  Милијардерот Франсоа Анри Пино ја изненади својата сопруга, познатата холивудска актерка Салма Хајек, со церемонија, на која ги обновија заветите дадени пред 10 години.
  „Летото е при крај, а најдобриот момент беше кога мојот сопруг ми организира обнова на заветот. Не носев венчаница бидејќи ми рече да ќе ме однесе во спа“, напиша Салма Хајек покрај идиличните фотографии од песочна плажа на Бора Бора.

  Can anyone explain to me what the ray of colored light in the photo could be? Alguien me puede explicar qué es el rayo de luz de color que aparece en esta foto? ????‍♀️??‍♀️??‍♀️ #nofilter #orb #rainbow #phenomenon #aura
  A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on Aug 27, 2018 at 9:46am PDT

  Имено, нејзиниот сопруг, милијардерот Франсоа Анри Пино, ја изненади Салма со церемонијата на која третпат го обновија заветот. Хенри и Салма се во брак 10 години кога се венчаа во Париз.

  The summer is coming to an end and my best moment was when my husband surprised me with a vow renewal – it was not what I would have chosen to wear to my wedding but I was told I was going to the spa! #luckyinlove #wedding El mejor momento de este verano fue cuando mi marido me organizó una ceremonia sorpresa para renovar nuestros votos matrimoniales. Yo hubiera escogido otro vestido pero me dijeron que íbamos al spa #sorpresa
  A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on Aug 28, 2018 at 10:28am PDT

  Хенри сè испланира за обновувањето на заветот, а со нив овој пат беше и нивната 10-годишна ќерка Валентина.
  Текстот Салма повторно застана пред олтар е превземен од МАКФАКС.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.