6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Сакаше да ја запроси саканата, а потоа се појави нејзиниот татко и направи шоу (ФОТО)

  Алисон Барон и Леви Билс се заедно околу 2 години. Момчето собрало многу храброст и неодамна одлучил да ја праша својата девојка дали ќе се омажи за него.

  Меѓутоа не сметал дека нејзиниот духовит татко Џејк ќе им приреди вистинско шоу.

  Алисон не му се налутила кога видела што направил бидејќи знае дека често се шегува, но тоа на Леви не му било многу забавно иако има добар однос со него.

  Имено, за да и ја измами најубавата насмевка на лицето и да и ги избрише солзите радосници, Џејк смислил начин како да ја насмее. Тој на просидбата се појавил со транспарент во рацете на кој пишувало: „КАЖИ НЕ!“

  Урнебесната фотографија веќе кружи по интернет, а е објавена од идната невеста Алисон.

  „Ова ми е навистина еден од најдобрите денови. Веднаш штом фрлам поглед на фотографијата се сеќавам на се и запросувањето ја доживувам уште еднаш“, вели таа.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.