6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Русин со солзавец бркал крадец по Широк сокак и го натера да ги врати парите (Видео)

  Откако забележал дека крадецот зел од касата пари, а продавачката не гледала во него, руски турист на Широк сокак во Битола тргнал да го натера да ги врати парите.

  Крадецот притоа се обидува да побегне, но Русинот тргнува по него, а откако му дава отпор, рускиот државјанин употребува солзавец.

  Погледнете ја целата драма:

  Извор и видео од порталот Мотика

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.