6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Родителите го пронашле починато нивното едномесечно бебе

  Дваесет и двегодишен маж од скопското село Синелиќ пријавил дека во семејната куќа го пронаше починато нивното едномесечно машко бебе.

  Лекар од Итната медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител, телото било дадено на обдукција.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.