6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Решение за срамниот проблем од вашата кујна – вошките сами ќе паднат

  Постои лек од вашата кујна со кој верувајте вошките кои најчесто се фаќаат во раната возраст во училиште и лесно се пренесуваат, сами ќе паднат без скапи препарати.

  Изијте ја косата со шампон, па ставете бел оцет. Убаво истријте и оставете ја со кесе и крпа неколку часа.

  Потоа, поминете со чешел од кој тие сами ќе паднат. Измијте повторно и исушете.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.