6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Пристигнала во болница со страшни болки а докторите се шокирале од она што го пронашле во нејзиниот стомак

  Откако триесет годишна Австраијанка, почуствувала болки и заминала во болница не се ни надевала на вакво нешто.

  Таа заминала во болница со големи боли а оттаму докторите ја пратиле да направи снимка, на која виделе жица во нејзиниот стомак, која наводно се наоѓа таму цели 10 години.

  Веднаш е пратена на операција, каде и е извадена жица од седум сантиметри, која најверојатно ја проголтала,пред 10 години кога носела протези.

  За среќа нема направено никаква штета.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.