6 C
Skopje
петок, февруари 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Пресечете лимон и ставете го во спалната соба, нема да верувате како оваа метода делува

  Можеби не сте знаеле, но се препорачува да пресечете лимон на кришки и да го распоредите по дома.

  Ќе го освежи вашиот дом, ќе му даде пријатен мирис и ќе делува смирувачки.

  Есенцијлното масло и лимонот делуваат добро на вашето расположение, а ја намалуват и нервозата и депресијата.

  Се препорачува да чувате лимон во спалната соба, но секако и редовно да го менувате.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.