6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Прва објава на Инстаграм на Карелуша по загубата на својата мајка

  Јелена Карлеуша се врати на социјалните мрежи, прв пат по смртта на нејзината мајка.

  Ѕвездата на Инстаграм објави заедничка фотографија со Дивна Карлеуша која веќе има над 60.000 допаѓања.

  Дивна почина на 6-ти март 2019-година по долга битка со рак на белите дробови. Јелена многу тешко се соочува со овие моменти.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.