6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  По 17 години и дошла на гости – внука одлучила целосно да го промени изгледот на својата баба

  Внуката  17 години ја убедувала својата баба да дојде кај неа на гости во Русија.

  Таа веќе 9 години работи како професионален стилист. Меѓутоа, покрај сите убедувања бабата секогаш наоѓала причини да го одложи патувањето за Русија.

  Кога конечно дошла, баба одлучила да види што умее нејзината внука. Таа целосно ја трансформирала својата баба, која сега изгледа неверојатно.

  Погледнете сами:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.