6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Починат маж најден во хотел во Гостивар, поседувал државјанство на Македонија и САД

  Во вторникот, околу 9.20 часот во Гостивар, во хотел пронајден е починат Ќ.Н. (61), државјанин на Македонија и на САД, кој престојувал во хотелот од 19.01.2017 година.

  Смртта ја констатирал лекар од Итна медицинска помош од Медицински центар Гостивар без видливи траги на насилство.

  Увид на местото на настанот извршиле Јавен обвинител и увидна екипа на ПС Гостивар. По наредба на Јавен обвинител над телото на починатиот била извршена обдукција, по што е предадено на семејството за погреб.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.