6 C
Skopje
понеделник, јуни 24, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Потребни ви се само две состојки – испрскајте по ѕидовите и веќе никогаш нема да се појави мувла

  Ако сте во потрага по решение за вашиот проблем со мувлата – денес е вашиот среќен ден!

  Ова е еден едноставен метод за кој ви се потребни само две состојки, а кој ќе ви помогне да ја отстраните опасната мувла и непријатната миризба од машината за перење, од аглите во бањата и било кое друго место каде таа се појавува.

  Постапка:

  Измешајте 2 лажички масло од чајно дрво со две чаши вода. Течноста складирајте ја во шише со распрскувач.

  Потоа можете да ја користите оваа смеса и да ги испрскате сите зафатени области.

  Оставете смесата да делува, а потоа избришете. Навистина функционира!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.