6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Поставил скриена камера во старечкиот дом каде што лежи неговата мајка – снимката го шокирала

  Мајката на Камил Парент, како и многу други, живее во старечки дом во Онтарио. Еден ден ден нејзинот син приметил повреди на најзиното тело и сакал да дознае како настанале.

  Се посомневал дека настанале во старечкиот дом, па за време на посетата поставил скриена камера. Тоа што го снимила го шокирало!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.