6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  После ова видео ќе размислите двапати пред да ја затворите вратата на детската соба (видео)

  Секоја мајка памети барем еднаш, ситуација во која таа седи сама во собата со своето 5-6 месечно бебе и го држи во рацете со главата на рамо, а тоа гледа во ѕидот, гука и се смее, а таму ништо, ни книга, ни слика ни ТВ, туку обичен бел ѕид.

  Вообичеаено се верува дека децата поради нивниот отворен ум гледаат повеќе работи од возрасните.

  Овие пет невообичаени моменти снимени на беби- камера кои не оставија никого рамнодушен ќе ве натераат да размислите.

  Погледнете па пресудите самите.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.