6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Посвоиле питбул, но кучето постојано било тажно- кога се појавиле тие, се се променило (видео)

  Куче посвоено пред 3 години, многу често било тажно, а причина за тоа бил мачорот Норм, кој никако не можел да го прифати кучето Ози, без разлика колку и да се труди.

  Сепак се се променило кога семејството вдомило уште една мачка, со која кучето веднаш се здрушило. По три месеци мачката добила мали маченца, а Ози се грижи за нив како вистински татко.

  Погледнете ја оваа несекојдневна глетка:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.