6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Поради пожар, мајка морала да скокне од прозорец заедно со бебе во рацете, но се случило нешто неочекувано (видео)

  Во еден кинески град, поради пожар кој почнл да се шири во зграда, мајка со мало бебе во рацете била принудена да скокне од прозорец, а под него ја чекал камион со пожарникари.

  Таа седнала на работ од прозорецот  со бебето во рацете, соседите се собрале да помогнат, и баш кога требало да скокне се случило нешто неочекувано.

  Во еден момет додека го додаваше бебето на еден од пожарникарите, тоа испадна од ќебето, но за среча спретниот пожарникар како да го предвиде тоа па го фати бебето во последен момент.

  Спасувачите го превземаа бебето, а мисијата продолжи за да ја спасат и мајката.

  Погледнете што се случи.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.