6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано

  Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано

  Полицаецот Мартин Фолчик запрел студент за брзо возење. Но, наместо да го казни или да му напише казна за надминување на брзината, полицаецот направи нешто сосема неочекувано.

  Погледнете го видеото:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.