6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Оштетено возило на Конзулатот на Грција во Битола

  Автомобил во сопственост на Конзулатот на Грција во Битола вчера бил оштетен.

  Според информациите на МВР, вчера А.К. пријавил во полиција дека е оштетено предно ветробранско стакло од возило „мерцедес“, сопственост на Конзулатот на Грција во Битола, паркирано на улица Елпида Караманди во Битола.

  Исто така, А.К. пријавил и дека со тврд предмет е оштетен кровот на возило „опел гранд ланд“, сопственост на неговата сопруга, паркиран на улица Елпида Караманди, во Битола.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.