6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Отвориле врата од болничко возило за да ги видат и да ги фотографираат повредените

  Германската полиција трага по луѓе кои биле толку многу фасцинирани од сообраќајна несреќа, што дури ги отвориле вратите на возилото на брзата помош и зјапале во повредените.

  Во полицијата велат дека подинци отвориле врата за да можат од близу да ги видат повредените и да ги фотографираат по несреќа што се случила вчера утрото во јужна Германија.

  Во судир на два камиони починал еден човек, а имало и повредени.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.