6 C
Skopje
петок, март 31, 2023

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Љубовта на бабата е непроценлива во воспитувањето на децата

  Љубовта на бабата е бесценета Бабата ги сака своите внуци со длабока, нежна, искрена и совршена љубов. Оваа љубов никогаш не исчезнува. Кинезите сметаат дека таквата...

  Срцето ми се згрчи од тага кога ја видов мојата постара соседка како моли за леб на вересија

  Неодамна бев сведок на една многу непријатна случка која длабоко ме потресе. Живеам во соседството на една постара жена. Тетка Мима е пријатна, добредојдена,...

  Пеце „Cуперхикс“: Два дена молчам, но решив да проговорам што му се случи на мојот син, родители внимаваjте со

  Статус на Петар Младеновски: „Два дена се мислам дали да реагирам ама очигледно ова не смее да се премолчи. прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката...

  Доктор: Мора да го направите ова ако се разбудите помеѓу 1 и 3 часот наутро

  Системскиот недостаток на доволно сон има негативно влијание врз нашето здравје и нашата секојдневна активност на работа и во слободното време. „Несоницата може да...

  Освалдо Риос на 60 години покажа тело на грчки бог и ги стави сите холивудски ѕвезди во својот мал џеб

  Не можете а да не се сеќавате на него од хит латинската серија како „Касандра“, со која трајно се всели во соништата на сите жени ширум светот.

  Денес актерот има 60 години, но дефинитивно не можете да му ги дадете.

  Ѕвездата од „Вдовицата во бело“ изгледа феноменално и во шестата деценија од животот. Пред неколку дена тој сподели фотографии на „Инстаграм“, поради што дури и обожавателите на Бред Пит забораваат на својот идол и почнаа да ја фалат латиноамериканската ѕвезда.

  И има причина. Како што е познато, не така одамна Бпад беше виден облечен во филмот „Беше еднаш во Холивуд“. Сетот секако изгледа сочуван, со оглед на фактот дека поминаа повеќе од 25 години од снимањето на Телма и Лирик. Но, овој латиноамерикански колеџ има плочки на кои би им позавиделе професионалните фотографи. А мнозинството забележува дека на 60 години Освалдо изгледа уште подобро од Bpad Πit.

  Актерот кој брилјираше пред светските ѕвезди на полињата на Игнасио во капелата „Качандпа“. Славата на мојот ѕид е толку голема што дури мораа да организираат Копаима Топец низ Балканот за да им се заблагодарат на своите фанови. Од првата средба со Бугарите, Оквалдо многупати доаѓал во Бугарија.

  Актерот е познат и по неговото блиско пријателство со пејачката Јоданѓа Кпиктова, која често готви еден по еден.

  Сепак, се чини дека навивачите на Освалдо нема да ги остават незапечатените кутии и денот да го затворат.

  Повеќе од 20 години по фотографиите на Качандпа, славниот Игнасио изгледа феноменално. Многу мои читатели коментираат дека е подобро од порано, пишува vіѕtіна.сом.mk. А тоа се гледа од фотографиите кои секојдневно ги објавува на социјалните мрежи.

  За жал на дамите, чинот сега е задолжителен и овој пат работите се навистина кул.

  Доце Оквалдо се женеше три пати и има три деца. Сепак, од 2015 година, Плејбој е најдобриот играч досега. И создаде посебен однос со актерката Евелин Гипо, кој никогаш не беше заборавен. Ништо чудно особено не ја натерало да изгледа во толку страшна форма.

  Latest Posts

  Љубовта на бабата е непроценлива во воспитувањето на децата

  Љубовта на бабата е бесценета Бабата ги сака своите внуци со длабока, нежна, искрена и совршена љубов. Оваа љубов никогаш не исчезнува. Кинезите сметаат дека таквата...

  Срцето ми се згрчи од тага кога ја видов мојата постара соседка како моли за леб на вересија

  Неодамна бев сведок на една многу непријатна случка која длабоко ме потресе. Живеам во соседството на една постара жена. Тетка Мима е пријатна, добредојдена,...

  Пеце „Cуперхикс“: Два дена молчам, но решив да проговорам што му се случи на мојот син, родители внимаваjте со

  Статус на Петар Младеновски: „Два дена се мислам дали да реагирам ама очигледно ова не смее да се премолчи. прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката...

  Доктор: Мора да го направите ова ако се разбудите помеѓу 1 и 3 часот наутро

  Системскиот недостаток на доволно сон има негативно влијание врз нашето здравје и нашата секојдневна активност на работа и во слободното време. „Несоницата може да...

  АКТУЕЛНО

  Трагедија дома: Два питбула уби ле 2-годишно девојче и нејзиниот 5-месечен брат пред очите на нивната мајка

  Трагедија се случила во предградијата на американскиот град Мемфис, пишува NBC. Две кучиња ги нападнале и ги убиле децата на семејството кое ги одгледувало. Повредена...

  Во следните 20 години, ОВИЕ 9 земји ќе исчезнат од лицето на Земјата – погледнете ја црната листа!

  Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал светот доколку некои земји престанат да постојат? Дали некои земји треба да ги проголтаат другите? Многу...

  Искрена исповед на мајка од Скопје: Мамо ти ми викаш да се женам, а ние немаме ниту нов

  Ова е приказна на жена кој искрено ја раскажува својата приказна поради економската состојав во која таа а и многу други граѓани живеат многу...

  Направете го ова и сметките за вода ќе ви се намали

  Заборавете на убава топла када кога можете само да се бањате. Ова значително ја намалува сметката за вода. Сепак, можете да го направите ова...

  СТАРО ВЕРУВАЊЕ, ОДБИВАЊЕТО НА КУМСТВО СЕ СМЕТА СО ГОЛЕМ ГРЕВ: Ако го направите тоа, ве чекаат вакви последици!

  Да се ​​избере некого за кум е голема одлука, а од друга страна е многу голема одговорност кога некој ќе не избере нас за...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.