6 C
Skopje
понеделник, декември 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Освалдо Риос на 60 години покажа тело на грчки бог и ги стави сите холивудски ѕвезди во својот мал џеб

  Не можете а да не се сеќавате на него од хит латинската серија како „Касандра“, со која трајно се всели во соништата на сите жени ширум светот.

  Денес актерот има 60 години, но дефинитивно не можете да му ги дадете.

  Ѕвездата од „Вдовицата во бело“ изгледа феноменално и во шестата деценија од животот. Пред неколку дена тој сподели фотографии на „Инстаграм“, поради што дури и обожавателите на Бред Пит забораваат на својот идол и почнаа да ја фалат латиноамериканската ѕвезда.

  И има причина. Како што е познато, не така одамна Бпад беше виден облечен во филмот „Беше еднаш во Холивуд“. Сетот секако изгледа сочуван, со оглед на фактот дека поминаа повеќе од 25 години од снимањето на Телма и Лирик. Но, овој латиноамерикански колеџ има плочки на кои би им позавиделе професионалните фотографи. А мнозинството забележува дека на 60 години Освалдо изгледа уште подобро од Bpad Πit.

  Актерот кој брилјираше пред светските ѕвезди на полињата на Игнасио во капелата „Качандпа“. Славата на мојот ѕид е толку голема што дури мораа да организираат Копаима Топец низ Балканот за да им се заблагодарат на своите фанови. Од првата средба со Бугарите, Оквалдо многупати доаѓал во Бугарија.

  Актерот е познат и по неговото блиско пријателство со пејачката Јоданѓа Кпиктова, која често готви еден по еден.

  Сепак, се чини дека навивачите на Освалдо нема да ги остават незапечатените кутии и денот да го затворат.

  Повеќе од 20 години по фотографиите на Качандпа, славниот Игнасио изгледа феноменално. Многу мои читатели коментираат дека е подобро од порано, пишува vіѕtіна.сом.mk. А тоа се гледа од фотографиите кои секојдневно ги објавува на социјалните мрежи.

  За жал на дамите, чинот сега е задолжителен и овој пат работите се навистина кул.

  Доце Оквалдо се женеше три пати и има три деца. Сепак, од 2015 година, Плејбој е најдобриот играч досега. И создаде посебен однос со актерката Евелин Гипо, кој никогаш не беше заборавен. Ништо чудно особено не ја натерало да изгледа во толку страшна форма.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.