6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Од играчка за деца излегло чудно суштество: Го ставил предметот во вода и 23 часа следел во што ќе се претвори

  Секоја генерација има некои свои видови „бизарни“ играчки. Занете, оние играчки кои ве правеле среќни, а сега ги гледате со чудење.

  На пописот на необични играчки е и растечката водена играчка. Во раните 60-ти години од минатиот век беа вистински хит. Во различни облици, кога се ставаат во вода може да пораснат околу 4 пати во однос на нивмната големина.

  Корисник на Тамблр наишол на една од тие ретро играчки, но не можел да сфати во што се развива.

  После 23 часа надгледување, дочекал необичен и неочекуван резултат.

  Iz jajeta je izašla beba...

  Ovome se nije nadao

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.