6 C
Skopje
понеделник, декември 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Овој љубител на домати бил шокиран кога загризал и видел нешто чудно внатре

  Љубител на домати од Кина, бил шокиран кога минатата недела го загризал својот домат и внатре нашол нешто што изгледа како јагода.

  24- годишниот студент вели дека доматот го купил од локалниот супермаркет. Имал нормален вкус, но кога го загризал, сфатил дека во него нема семки.

  Освен тоа , во средината имало нешто слично на јагода. Тој го покажал овој феномен на своите пријатели и никој од нив тоа не можел да си го објасни.

  Некои од корисниците на друштвените мрежи велат дека доматото е генетски модифициран, а другите велат дека тоа е можеби резултат од вкрстено опрашување. Трети пак, се шегувале дека доматот има тумор.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.