6 C
Skopje
петок, февруари 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Овој човек заработува 2.000 денари на час – нема да верувате што работи

  Овој човек започнал неверојатен бизнис од кој заработува богатство секој ден.

  Во дигиталната ера каде паметните телефони, Интернетот и компјутерите владеат со светот, Чак Мекартни шета луѓе.

  Тој во Лос Анџелес се шета со луѓе, им прави друштво без телефони, а за тоа заработува 2000 денари на час.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.