6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Овој сок го пиела 6 дена на празен желудник – кога го видела својот стомак останала без зборови

  Постои решение за маснотиите околу стомакот. Многумина кои го пробале тврдат дека е ефикасен, а вие ќе можете многу брзо да изгубите на тежина.

  Сѐ што ви е потребно е:

  • еден лимон
  • доста магдонос
  • чаша вода

  Со помош на блендер насецкајте го магдоносто. Направете сок од лимон и прелијте преку магдоносто. Сипете преку магдоносто имешајте некое време. Конзумирајте го ова напиток на празен желудник 6 дена. Направете 10 дена пауза.

  Напитокот сигурно ќе ви помогне да ги остварите своите цели и да согорите многу калории. По 6 дена ќе забележите резултати.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.