6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Овој зачин го забрзува метаболизмот за 180% – топи сало на критичните зони

  Научниците утврдија дека циметот е дар од Бога кој треба почесто да го употребуваме.

  Циметот го поттикнува метаболизмот, помага да топиме килограми и да бидеме здрави како дрен.

  Научници од Универзитетот во Мичиген установиле дека циметот има состојки кои помагаат телото да слабее, да се топат маснотиите особено на критичните зони, а се забрзува и метаболизмот за 180 посто.

  Користете го циметот почесто, ем е вкусен, ем е здрав.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.