6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Овие младенци расплакаа милиони- никој не остана рамнодушен на нивната приказна па нема ни вие (ВИДЕО)

  Младенците Петра и Матија од Хрватска имаат посебна врска поради искушенијата низ кои поминувале и тешкотиите кои ги пребродиле.

  Матија минатата година после сообраќајка завршил во инвалидска количка, а Петра цело време се грижела за него.Тие двајцата покажаа дека љуубовта е посилна од сите препреки и искушенија.

  Погледнете го нивното емотивно видео и ќе ви стане се јасно, досега 750.000 луѓе го прегледале:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.