6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ова мора да го пробате – еве како да го разладите автомобилот за 10 секунди

  Во неверојатно високите температури, кои штотуку започнаа, автомобилите многу брзо се загреваат до пеколни температури, а кога треба да влезете внатре знае да биде навистина непријатно.

  Оние кои го пробале овој трик велат дека ја спушта темепратурата во возилото за 10 степени. Се што треба да направите е:

  • спуштете го прозорот на совозачката страна и затворете врата
  • отворете и затворете ја вратата на возачкото место

  Не е тешко зар не?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.