6 C
Skopje
понеделник, ноември 28, 2022

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Фуркан Салиу: Ова што го слушнав, вечерва не ми дава да заспијам- 3 годишно дете умрело пред очите на родителите

  Новинарот Фуркан Салиу вечерва на социјалните мрежи пренесе трагичен случај, сторија за која вели дека не му дава да заспие. – Скоро секој ден слушам...

  БОГОРОДИЦА СПАСИЛА ЦЕЛО СЕМЕЈСТВО ОД МАГИИТЕ НА СОСЕДИТЕ: Жената се колне дека се било вака!

  Што не направија! Ни шетаат по дома, особено кога сме на терен или кога ќе стигне платата. Ги праќаат децата да фрлат кокошка или...

  (ВИДЕО) Мојата свекрва истура сол во исечен лимон, веднаш започнав и јас штом дознав зошто

  Сите сме слушнале за многуте корисни својства на лимонот. Се користи при готвење, додаден за време на конзервирање и исто така како додаток во...

  Аркан во своите сефови чувал нешто што во тоа време го немал никој друг на овие простори: Еве што е тоа!

  Павле Стевовиќ, финансискиот директор на сите претпријатија на Жељко Ражнатовиќ Аркан, пред нотар во Нови Сад открил што се Аркан чувал во своите сефови,...

  ОВА Е ПОРТА НА ЖЕЛБАТА, ИЗБЕРЕТЕ ЕДЕН БРОЈ И ДОЗНАЈТЕ ШТО ВЕ ОЧЕКУВА: Доколку сте го избрале овој конкретен број – ВЕ ОЧЕКУВА ФИНАНСИСКА ДОБИВКА

  Погледнете ја оваа слика и изберете број.

  Исто како што сугерира името, портата за желби може да исполни желба. Се зависи од тоа кој број ќе го изберете. Некои можат да донесат тажни вести, а некои многу среќни и убави. Изберете го бројот кој најмногу ве привлекува и дознајте што ве очекува.

  БРОЈ 1
  Во овој период ќе има мала тензија помеѓу вас и вашиот партнер. Најважно е да запомните дека љубовта не е трка, туку заеднички напор. Спуштете ја малку топката и понекогаш дозволувајте компромиси. Инаку љубовта ти е убава, само треба уште малку да поработиш на тоа.

  БРОЈ 2
  Ќе бидете многу социјално активни, а за време на овие активности ќе запознаете интересна личност. Тоа ќе биде исполнување на вашите желби и соништа. Ќе биде љубов на прв поглед, но буквално. Ќе најдете љубов еден во друг, и ќе биде убаво заедно. Ќе уживате како никогаш досега.

  БРОЈ 3
  Наскоро ќе привлечете голем интерес. Така ќе можете да изберете со кого да заведете и да бидете. Ќе уживате во целото внимание што ќе го добиете каде и да се појавите. Ќе ви ја зголеми самодовербата но и ќе ве разбуди од зимскиот сон во кој сте заглавени.

  БРОЈ 4
  Една личност која многу ја сакате ќе ве повреди, поточно ќе ве разочара. Ќе имате договорени состаноци, но ништо од тоа нема да се случи. Секогаш ќе измислува некои изговори кои ќе ве доведат до работ на лудило. Сепак, ќе почувствувате потреба да се одмаздите за се што ви прави.

  БРОЈ 5
  Ова е број кој носи голема среќа во вашиот живот. Ќе се оствари желбата за која долго време сонувавте. Но, дури сега дојде време тоа навистина да се оствари. Бевте трпеливи за неговото исполнување, но ќе се запрашате што сега кога се оствари?!

  БРОЈ 6
  Наскоро ќе добиете многу важна деловна можност која би можела да биде вистински хит. Но, се зависи од тоа како ќе се справите со тоа. Ако вложите доволно труд и волја, само небото е вашата граница. Меѓутоа, ако не сте заинтересирани, тогаш подобро е да не започнувате ништо околу тоа.

  БРОЈ 7
  Ќе имате одредени недоразбирања со луѓето околу вас. Ќе се чувствувате како да сте во друг универзум каде никој не ве разбира. Тој период ќе помине многу брзо, но за време на него ќе разберете кои се вашите вистински пријатели, а кои се преправаат. Иако оваа промена е малку болна, таа ќе биде добра за вас подоцна во животот.

  БРОЈ 8
  Ова е бројот на добри вести што ќе ги добиете наскоро. Можно е да се работи за предлог за брак или патување или финансиска добивка. Во суштина, што и да е, ќе биде многу убаво искуство за вас. Ќе научите многу нови работи за себе, но и за луѓето со кои се дружите, како и за вашиот партнер. Конечно ќе воспоставите космички мир во вашиот живот.

  БРОЈ 9
  Ќе имате многу добри можности за започнување врски. Само ако не се двојни врски, носат среќа. Внимавајте да не влезете во забранета врска бидејќи може да се повредите, исто како и другите луѓе во сето ова. Ако сте сингл тогаш среќата е на ваша страна.

  Latest Posts

  Фуркан Салиу: Ова што го слушнав, вечерва не ми дава да заспијам- 3 годишно дете умрело пред очите на родителите

  Новинарот Фуркан Салиу вечерва на социјалните мрежи пренесе трагичен случај, сторија за која вели дека не му дава да заспие. – Скоро секој ден слушам...

  БОГОРОДИЦА СПАСИЛА ЦЕЛО СЕМЕЈСТВО ОД МАГИИТЕ НА СОСЕДИТЕ: Жената се колне дека се било вака!

  Што не направија! Ни шетаат по дома, особено кога сме на терен или кога ќе стигне платата. Ги праќаат децата да фрлат кокошка или...

  (ВИДЕО) Мојата свекрва истура сол во исечен лимон, веднаш започнав и јас штом дознав зошто

  Сите сме слушнале за многуте корисни својства на лимонот. Се користи при готвење, додаден за време на конзервирање и исто така како додаток во...

  Аркан во своите сефови чувал нешто што во тоа време го немал никој друг на овие простори: Еве што е тоа!

  Павле Стевовиќ, финансискиот директор на сите претпријатија на Жељко Ражнатовиќ Аркан, пред нотар во Нови Сад открил што се Аркан чувал во своите сефови,...

  АКТУЕЛНО

  Во следните 20 години, ОВИЕ 9 земји ќе исчезнат од лицето на Земјата – погледнете ја црната листа!

  Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал светот доколку некои земји престанат да постојат? Дали некои земји треба да ги проголтаат другите? Многу...

  Искрена исповед на мајка од Скопје: Мамо ти ми викаш да се женам, а ние немаме ниту нов

  Ова е приказна на жена кој искрено ја раскажува својата приказна поради економската состојав во која таа а и многу други граѓани живеат многу...

  Направете го ова и сметките за вода ќе ви се намали

  Заборавете на убава топла када кога можете само да се бањате. Ова значително ја намалува сметката за вода. Сепак, можете да го направите ова...

  СТАРО ВЕРУВАЊЕ, ОДБИВАЊЕТО НА КУМСТВО СЕ СМЕТА СО ГОЛЕМ ГРЕВ: Ако го направите тоа, ве чекаат вакви последици!

  Да се ​​избере некого за кум е голема одлука, а од друга страна е многу голема одговорност кога некој ќе не избере нас за...

  Супер заработка: Балканци чистат риби за 3.000 долари месечно

  Супер заработка: Балканци чистат риби за 3.000 долари месечно Meѓу Баланците нов тренд за брза заработка стана Алјаска. Се повеќе невработени, но и оние кои...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.