6 C
Skopje
среда, декември 6, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ова е неспорен ХИТ на оваа сезона. Задолжително треба да го пробате

  Неоспорен хит за сезоната пролет-лето 2016 година ќе бидат здолништата со висока половина. Дојде време да ги фрлиме тешките и неудобни облеки и да го покажеме телото. Пролетта и летото се совршено време за носење на сукни.

  б

  Ако сеуште немате здолниште со висока половината во гардеробата, неопходно е да си набавите барем едно, советуваат модните експерти.

  Здолништата со висока половината се стилски и изгледаат многу шик. Акцентот оваа пролет паѓа врз плисираните здолништа. Тие се високо функционални и можат да се носат како на работа во канцеларија, така и на прошетка во парк.

  Здолништата со висока половината се нудат во различни стилови и дизајни. Ова им овозможува дури и на најпребирливите дами да се пронајдат во нив.

  Модерните сукни со висока половината се погодни за сите возрасти и висини. Тие се комбинираат совршено со високи и ниски чевли.

  Боите оваа пролет ќе се разликуваат, но како најстилски остануваат црното и белото, како и неповторливата елегантната комбинација меѓу нив.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.