6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ова го прават газираните сокови на телото – На работа го избегнуваат, срам му е да се насмее

  Од детство миел заби само еднаш на ден, пие секојдневно газирано, а не одел на стоматолог зошто знаел дека ќе му речат не пие газирано.

  Мајкл Шеридан има 32 години и денес не се смее, а на работа колегите го избегнуваат.

  Вели дека е зависен од газирани пијалоци, пие по неколку литри на ден и не може да престане, поради што му паднале и забите, а здивот му е многу лош.

  Ова се последиците од премногу газирано:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.