6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ова видео допре милиони луѓе: Погледнете ги последните секудни на кучето и неговиот сопственик кој умира (ВИДЕО)

  Семејството на Рајан Џексон, кој ги живее своите последни мигови, објави снимка која ќе допре до сте. На снимката е човек кој умира и куче кое се збогува од својот сопственик.

  Рајан минатиот месец бил примен во болница поради јаки главоболки, но наместо мигрена, констатирано е дека болките му се од тешко крварење на мозкот.

  Лекарите дале се од себе, но овој маж паднал во кома.

  Ова видео допре милиони луѓе:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.