6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Оваа мајка го згори светот: Кога откри со што ја хранела 10-годишната ќерка сите ја осудија

  Педесетгодишната Шерон Спинк, мајка од Јоркшир, својата ќерка ја дои скоро цела деценија и светот е згрозен од тоа.

  Оваа мајка, верувале или не, пред скоро време престанала да ја дои својата ќерка, поточно пред 2 месеци, кога девојчето наполнило 9 години.

  -Поради овој факт сите ме нарекуваа пдеофилка и ми зборуваа дека всушност го злоупотребувам своето дете.

  Морав да кријам дека ја дојам, но не жалам, бидејќи за тоа време неверојатно се зближивме и жал ми е за сите мајки на кои им е ускратено ова задоволство – вели таа за медиумите.

  Како што вели, штом се проодила, донела одлука дека ќе ја дои својата ќерка се додека таа самата не одлучи дека е доста.

  -Во последните неколку месеци бараше да ја дојам, главно кога беше преуморна или нервозна. Иако постојано велеше дека сака да престане да цица кога ќе наполни 10 години, што би било во април следната година, изгледа дека природно дојде крајот и мило ми е што е така. Ќе ми недостигаше нашето доење ако престанеше изненадно. Вака се одеше природно – рекла Шерон.

  Инаку, Шерон по професија е актерка и има уште три деца, Ким (30), Сара (28) и Изабел (12).

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.