6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Објавиле селфи, но она што се гледа зад нив ги престраши сите (фото)

  Момче и девојка објавиле симпатично селфи на кое се прегрнати, доближени со грбот еден кон друг, но еден детал кој се гледа зад нив ги исплаши сите кои ја видоа фотографијата.

  Во огледалото на кое се гледа парот, наместо грбот, стои нејзиното лице.

  За среќа, може да се најде рационално објаснување и со сигурност можеме да кажеме дека ова со сигурност е фотомонтажа.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.