6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Објавила на Фејсбук дека е бремена но не се надевала на ова- сето тоа само поради еден ситен детаљ (фото)

  Многу пати до сега сме биле сведоци на објавени фотографии на Фејсбук кои поради некој ситен детаљ ќе наидат на многу негативни или позитивни коментари.

  Таква е и оваа фотографија која наместо да побуди убави чувства, кометари и честитки, наиде на низа од негативни коментари.

  Оваа мајка сакала да ја објави веста дека е бремена, па го фотографилала мешето и напиишала:

  -Мојот малечок орев, те сака мама- гласел описот на фотогрфијата.

  А потоа започнало се. Имено на фотографијата се гледа дека жената во рака држи цигара, па затоа сите ја нападнаа.

  -Фрли ја таа цигара, зарем сакаш да го уништш здравјето на бебето, срам да ти е како воопшто можеш вакво нешто да ставаш на фејсбук, биле само некои од коментарите.

  Се надеваме дека овие коментари биле добро намерни, за здравјето на бебето, но нареден  пат внимавајте што објавувате.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.