6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Објавила видео кое ја враќа вербата во љубовта: “Вака тато ја сака мама”

  Една девојка од Њујорк објавила видео на својот Твитер профил со веројатно најслатката сцена некогаш.

  “Заљубена сум, ова е драгоцено”, е нејзината реакција на краткиот видео исечок кој ѝ го испратил нејзиниот брат, а од него се гледа како нивниот татко го чисти снегот пред нивната мајка.

  Снегот веројатно ги дочекал неспремни, па затоа мајката носела високи потпетици. Во таквата ситуација, таткото се покажал како вистински џентлмен и го чистел снегот пред нејзиниот пат за таа полесно да помине.

  Иако некои коментирале дека жената го натерала да го чисти снегот, братот кој го снимил видеото тврди дека станува збор за спонтан гест. Видеото од објавување е прегледано речиси 10 милиони пати и има околу 800 илјади лајкови.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.