6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Нов скандал во семејството на Меган Маркл

  Дарлин Блунт, свршеница на полубратот на Меган Маркл, е уапсена во Орегон поради пријава за семејно насилство, а била ослободена со кауција.

  Скандалот се случил кратко откако беше објавено дека Меган сама ќе отпатува во Америка за да ги посети семејството и пријателите. Медиумите шпекулираат дека таа ќе го искористи патувањето за да ги смири семејните несогласувања, да го посети татко ѝ и да им објасни на сите од нејзиното окружување какво однесување сега се очекува од нив.

  Терминот на нејзиното патување не е познат, но се шпекулира дека би можело да биде на крајот на оваа недела. Засега само е сигурно дека таа ќе се види со мајка ѝ, со која последен пат се видоа на нејзината свадба со принцот Хари во мај.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.