6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Додека мајката и децата снимиле видео порака која требало да им ја испратат на таткото се случило нешто неочекувано

  Нема поголемо уживање од ден поминат на плажа покрај море. Меѓутоа, во оваа идила недостасува таткото.

  Поради оправдани причини, таткото на четири мали дечиња не можел да биде на одмор со своето семејство.

  Неговата сопруга Бетани и децата снимиле видео порака која требало да им ја испратат на таткото.

  Тој се наоѓал на другиот крај на светот, и цело семејство едвај чекало да го види.

  Погледнете само кој ќе излезе од водата зад нив? Навистина емотивно!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.