6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Непрепознатлива – Јелена Карлеуша од болка за Дивна ја скрати косата, а сега го направи и ова

  Јелена Карлеуша денес се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ и сите ги изненади со новиот изглед.

  После смртта на својата мајка Дивна пејачката ја скрати косата, меѓутоа после помалку од еден месец одлучи повторно да го промени имиџот.

  Таа денес на снимањето на новата епизода од снимањето се појави со суканици на главата, додека на себе имала провидна зелена маица, но и панталони во иста боја.

  Можеби ќе ве интересира: Јелена Карлеуша ангажира приватен асистент за шопинг

  Поради тажниот настан во нејзиниот живот, популарната Јелена Карлеуша нерадо излегува од дома. Сепак, поради работниот ангажман во „Ѕвездите на Гранд“ пејачката мора да внимава на својот изглед, па затоа менаџментот на ексклузивен бутик одлучи да одговори на нејзиното барање облеката да и’ ја испраќа на домашна адреса.

  Јелена последен пат беше во нашиот бутик неколку дена пред смртта на мајка и’, и купи панталони со потпис за познат француски дизајнер од најновата колекција и за нив искешира илјада евра. Таа е наш одличен муштерија и се разбира дека и’ излеговме во пресрет“, откриваат извори од бутикот за „Стори.рс“.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.