6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Нема да видите мравка дома летово: Трикот чини 7 денари

  Доаѓаат во куќите, становите и дворовите и лесно може човек да се оттргне од нив.

  Мравките се навистина здодевни, но постојат и трикови со кои може да станат минато, па ова лето да не видите мравка дома.

  Ставете цимет во прав на местата од каде излегуваат мравките. Тие го мразат мирисот и ќе се повлечат.

  Исто така, не го сакаат ни мирипсот на нане, па може да го ставите на местата каде најчесто имате мравки.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.