6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Нема да верувате како оваа жена успеала да го уништи моторот на автомобил

  Французинка ставила течност за миење стакло во отворот за масло и го уништила моторот на својот автомобил Мини.

  Автомеханичарите останале вчудоневидени кога жената што од кај нив купила течност за стакло, се вратила десет минута подоцна жалејќи се дека од нејзиното возило излегува син чад.

  Таа го погрешила резервоарот, па ја истурила течноста во отворот за масло.

  – Купи течност за миење стакло и си отиде од нашата работилница. По десетина минути, се врати и рече дека автомобилот испушта син чад, објави еден од механичарите на својот Фејсбук, додавајќи дека за моторот – немало спас.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.