6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Немате клима дома? – трик со кој ќе заборавите на пеколот а не чини ни пари

  Ако немате дома клима на горештините, сепак има начин како да се разладите.

  Ви требаат неколку коцки лед и вентилатор. Ставете шишенца со заледена вода пред вентилаторот и тој ќе ја разнесе свежината.

  Може и да завиткате лед во пешкир и да го поставите меѓу две столици па да вклучте вентилатор.

  Пробајте, делува и помага за пеколната топлина.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.