6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Незнаеш дали да се смееш или да плачеш? Мајката го снимила малото дете (2) како лежи на креветот, а наоколу КАТАСТРОФА (ВИДЕО)

  Момчето прво го „опустошило“ фрижидерот, а потоа храната ја однело во дневната соба

  Двегодишните деца многу добро знаат да ги остават родителите без зборови, бидејќи она што им паѓа на памет и за нив е луда забава, за нивните родители е вистинска ноќна мора. Една мајка тоа му го покажа на целиот свет, откако објави видео на својот TikTok на кое се прикажани последиците од „играта“ на нејзиното двегодишно дете.

  Имено, момчето прво го „опустошило“ фрижидерот, а потоа храната ја однел во дневната соба, а кога се наполнил со слатки, легнал и заспал. Мама го снимила хаосот со коментар „оваа софа нема ни два месеци“, а нејзиното видео набрзо достигнало милиони прегледи.

  Додека повеќето корисници се смееја и го идентификуваа момчето со нивните деца, имаше и такви коментатори кои ја обвинија мајката што го оставила детето без надзор.

  Погледнете го видеото ТУКА И ОСТАВЕТЕ НИ КОМЕНТАР СО ВАШЕ МИСЛЕЊЕ!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.