6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  На телефонот ја видела својата свекрва без облека: Еве што направила

  Свекрвата ја замолила фотографиите од телефонот да ги префрли на диск. А потоа младата жена доживеала хорор – се соочила со интимните фотографии на својот сопруг, пишува „Dialy Mail“.

  Слики од внуците, забави и изненадувања и одеднаш се појавува фотографија од свекрвата. А потоа и нејзините гради, вагина…

  – Што да правам? Да ги префрлам и да се правам дека ништо не сум видела? Да ги избришам? Ова се случува кога сакате да му помогнете на некој, – напишала жената на сајт за родители.

  А потоа следувале коментари. Некои се сочувствувале со нејзината мака, некои пак ја советувале да ги сними и на нив да гледа како штотуку да ги запознала родителите на нејзиниот сопруг. Третото мислење било да и каже на свекрвата дека ги видела, но да се однесуваат како тоа да не се случило. Имало и такви кои и предложиле добра фотошоп забава.

  Најлошото било што свекрвата сакала да ги однесе фотографиите на обработка.

  – Мислам дека сите ќе ги избришам. Доколку не знаела дека се таму – тогаш нема никаква штета, а ако знаела тогаш ќе мора да ми признае, но мислам дека тоа нема да го направи…, – напишала жената на крајот од пораката.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.