6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Најсреќен на светот – купил евтин половен автомобил, но погледнете што пронашол во вратата

  Некогаш во наизглед безвредните работи пронаѓаме нешто вредно, нешто убаво што ќе не израдува. Така и овој човек, купил половен автомобил и во него, поточно во вратата нашол нешто што му било потребно.

  Се сомневаме дека некој од вас некогаш помислил дека ќе пронајде нешто вредно во автомобил, особено скриено во вратата на автомобилот, но сепак и тоа се случува:

  Погледнете што пронашол еден човек кој сам одлучил да ја поправи бравата на вратата од својот автомобил:

  Neobično otkriće u automobilu by coolPick

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.