6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Најсрамниот момент од пречекот на Владимир Путин во Белград

  На социјалните мрежи се споделува фотографија на еден млад човек кој уринира во толпата пред храмот „Свети Сава“.

  Величествениот пречек на претседателот на Руската Федерација, Владимир Путин, пред храмот „Св. Сава“ во Белград, каде што го чекаа околу 120.000 граѓани од сите делови на Србија, донекаде го расипа фотографијата на еден млад човек кој испрати грда слика за Србите во светот. Тој е фатен како врши нужда во дворот на најголемото српско светилиште.

  На фотографијата, која се споделува на социјалните мрежи, се гледа дека помлад човек, кој чекаше повеќе часови за да го види Путин, не можеше да издржи, па се олесни на местото на кое го следеше настанот пред храмот.

  Исто така, не му претставувало проблем да изврши нужда пред другите луѓе кои поминувале покрај него, тој само се насмеал на нивните коментари.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.