6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Најслаткото видео кое го имате видено: Мајка ги оставила своите близначиња во креветче,а тие напрвија нешто неочекувно (видео)

  Мајката ги ставила своите ќеркички во нивното креветче, а тие одлучиле да си позборуваат.

  Иако многумина во првиот момент имаат страв дека нема да можат адекватно да се грижат за близначиња  бебињата, кога ќе доживеат моменти како овие сфаќаат дека сè вредело.

  Мајката ги ставила своите ќеркички во нивното креветче, а тие одлучиле да си позборуваат.

  За среќа, мајката веднаш ја земала камерата и го забележала овој прекрасен момент.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.